BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO “STALPRZEM” Sp. z o.o.
Poznaj nas bliżej!

Firma BHZ „STALPRZEM” Sp. z o.o. powstała w 1995 roku, od tego czasu z powodzeniem zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do maszyn budowlanych HSW i wielu innych producentów.

Zapewniamy swoim Klientom najwyższy poziom usług. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta, konkurencyjne ceny i kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie maszyn budowlanych. Posiadamy części zamienne do większości maszyn budowlanych dostępnych na polskim rynku.

Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były pełne profesjonalizmu, a ich wysoka jakość wyróżniała się spośród innych firm.

Oferujemy stały dostęp do wszystkich części zamiennych

Oferujemy szeroką gamę części zamiennych do maszyn budowlanych HSW i wielu innych producentów, nasza nowoczesna baza magazynowa umożliwia nam stały dostęp do wszystkich części zamiennych, głównych podzespołów maszyn budowlanych oraz materiałów eksploatacyjnych. Świadczymy również usługi w zakresie remontu i serwisu maszyn budowlanych. Wykonywane przez nas usługi przeprowadzane są w pełni profesjonalny sposób (z użyciem oryginalnych atestowanych części zamiennych i zgodnie z technologią producentów).

W ofercie posiadamy części zamienne do maszyn budowlanych:
Współpracujemy również z firmami:
Skontaktuj się
Dowiedz się więcej

Stalprzem to fachowe doradztwo techniczne, serwisowe i handlowe, konkurencyjne koszty napraw i szeroka oferta części zamiennych. Jeżeli ty również chciałbyś rozpocząć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się!
Formularz kontaktowy